• EMBAKIT_001 - logo
  • EMBAKIT_002 -logo
  • kit-pack-1
  • EMBAKIT (2)
  • EMBAKIT (4)

EMBAKIT

EMBALATGE DE CARTRÓ

Caixes plegables de cartró ondulat sobre palets de fusta, compostos de base + cos + tapa, es lliura muntat en un kit (sempre i quan l'alt de la caixa no sigui superior a l'ample).

Caraterístiques:
  • Fabricació a mida amb opció de reforços de fusta perquè siguin apilables.
  • Ofereix una major flexibilitat per transportar, emmagatzemar i manipular càrregues.
  • Optimització dels processos d'embalatge.
  • Reducció de temps de muntatge.
  • Estalvi d'espai en emmagatzematge.
Referències
EMBAKIT7701170500
EMBAKIT800700650
EMBAKIT800700670
EMBAKIT900600400
EMBAKIT11001000950
EMBAKIT1170700500
EMBAKIT1170770500
EMBAKIT11701170500
EMBAKIT1175775773
EMBAKIT1180980900
EMBAKIT1190860690
EMBAKIT1200800650
EMBAKIT1200800720
EMBAKIT1200800800
© C&S Packaging Supplier 2018 | B65294613 | info@cyspack.com
C/ Empordà, 4 (esquina C/ Ripollés)
Polígono Industrial Can Bernades - Subirà
08130 Santa Perpètua de Mogoda - Barcelona (Spain)
Tel. +34 93 864 01 70 | Fax +34 93 864 98 13
  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 18001
Utilitzem cookies pròpies i de tercers per oferir-te una millor experiència i servei, en funció dels teus hàbits de navegació. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús. Pots canviar la configuració o obtenir més informació aquí .