• CYDEKIT_01-
  • CYDEKIT_02-

CYDEKIT

EMBALATGE DE CARTRÓ

Caixa de cartró doble o triple composta d'una base (palet) més un cèrcol i una tapa. És perfecta per a continguts que puguin fixar-se a la base.

Característiques:
  • Fabricació estàndard: cèrcol en cartró triple i tapa en cartró doble.
  • Opció de la base: 4 i 2 entrades.
  • Opció de reforços laterals per incrementar la consistència.
  • No solen ser apliables.
  • Lliurament de la caixa muntada per poques unitats.
  • Per a volums alts, el lliurament es realitza desmuntada per facilitar el transport i l'emmagatzematge.
  • Imprescindible disposar d'eines de grapat o clavat.
  • Fabricació d'altres mides a requeriment del client.
Referències
CYDEKIT12001000600
CYDEKIT12001000900
CYDEKIT120010001000
CYDEKIT1200800600
CYDEKIT1200800900
CYDEKIT12008001000
© C&S Packaging Supplier 2018 | B65294613 | info@cyspack.com
C/ Empordà, 4 (esquina C/ Ripollés)
Polígono Industrial Can Bernades - Subirà
08130 Santa Perpètua de Mogoda - Barcelona (Spain)
Tel. +34 93 864 01 70 | Fax +34 93 864 98 13
  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 18001
Utilitzem cookies pròpies i de tercers per oferir-te una millor experiència i servei, en funció dels teus hàbits de navegació. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús. Pots canviar la configuració o obtenir més informació aquí .